top
logo


Dilem ÇAKMAK - Adana (3 Boyutlu AutoCAD)

Projeyle Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden birinde stajımı yapıyorum.

 

Adana Sanayi Odası ve İŞKUR’un ortak yürüttüğü, UMEM Projesi kapsamında gerçekleşen 3 Boyutlu AUTOCAD kursuna katıldım. Bu kursa emeği geçen herkese teşekkür ederim. Özelikle kurs hocalarıma ve Adana Sanayi Odası’nda çalışan UMEM sorumlusuna, bu sürede yaptığı bütün yardımlarına ve ilgisine sonsuz teşekkür ederim.

2 ay süren kursumuzda çok iyi bir eğitim gördük ve sınava girdik. Sınavda başarılı olan ben ve arkadaşlarım ADASO tarafından bulunan, elemana ihtiyacı olan firmalara stajer olarak yönlendirildik. Ben şu anda çok iyi bir şirkette stajımı yapıyorum. Eğer stajım başarılı geçerse UMEM sertifikamı alıp işe yerleşeceğim. Benim gibi işsiz gençlere yeni bir umut kapısı açtığınız için ADASO, İŞKUR ve hocalarıma sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Sosyal Medya Hesaplarımız


bottom
top

İŞSİZ ARANIYOR

Anahtar Kelimeler

İş arıyorum, meslek kursları, mesleki eğitim, meslek edindirme kursları, meslek kursu, eleman arıyorum, istihdam, istihdam teşvikleri, kurs ön başvuru, UMEM nedir?, TOBB, İŞKUR meslek kursları, Milli Eğitim Bakanlığı meslek kursları,  meslek kursları iş sahibi yapıyor

UMEM Beceri10 Bülteni

En çok okunan


bottom